Feb 21
Thilo Sarrazin ve Devlet Bahçeli Elele PDF Yazdır ePosta

 

Milliyetçi hareket partisi genelbaşkanı Devlet Bahçeli ve arkadaşları harabelerde namaz kılmış.  Allah kabul etsin. MHP nin hangi zihniyetle yönetildiğinin bir kez daha şahit olduk. Adalet ve Kalkınma partisinin MHP  nin tabanını nasıl  ve neden altından çektiğini bir kez daha anlamış olduk.

Thilo Sarrazin & Devlet Bahceli

Almanyada Kafatasçı Sarrazin’le aynı kafatasındaki Bahçeliden MHP de kurtulmalıdır. Geçen yüzyılın siyasetini benimsemiş ve eskimiş bir zihniyeti takip eden siyaset adamlarının emekliye ayrılma zamanı geldi ve geçiyor. Türkiyenin böyle zekasızca ve popülist siyasete karnı tok artık.

 

Biz dünyaya kardeşçe yaklaşırken MHP nin başındakiler hala yeşil çamın battal gazi filmlerindeki gibi konuşuyor ve tavır takınıyor. Yazık MHP böyle kötü bir zihniyete teslim olmamalı. 2010 yılına yakışır adam ve fikirlerle kendisini yeniden yaratmalı. Hem bizi dünyaya kötü reklam yapıyor sayın Bahçeli hemde partisini baraj altına sürüklüyor benden söylemesi.

İnanın bu konuya değinmeden geçemedim ama gene inanın aptallığın böylesine söyleyecek söz bulamıyorum. Saygızlık olmasın diye lafımıda uzatmak istemiyorum çünkü  Bahçeli ve onun kafasındakiler söylenecek söyler çok ağır olur.

Bugünlük  bukadar.

Cihan Sendan                                        04.10.2010

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile